Спортивне харчування Київ, купити спортивне харчування - купить спортивное питание
044 223-9823, 095 503-3339
063 391-2121, 098 892-2996

Що таке антиоксиданти

Що таке антиоксиданти

Наскільки необхідні антиоксиданти? Яку дію вони впливають на організм? Чи можна не брати їх? Де їх можна знайти?
На ці та багато інших питань я спробую відповісти у статті.
Отже:

У століття промислового розвитку антиоксиданти дуже важливі, так як допомагають вберегти від руйнівної дії вільних радикалів, які знаходяться в забрудненому повітрі та зважаючи недоліків електронів у молекулі прагнуть заповнити недостачу. Ці радикали, потрапляючи в організм атакують клітини і нормальну забирають електрони, тим самим завдаючи шкоду й ушкоджуючи її.

Антиоксиданти підсилюють імунітет, який здатний чинить опір зовнішньому і внутрішньому впливу вільних радикалів.

Природні антиоксиданти це вітаміни А, С, Е, мікроелемент Селен. Наприклад, вітаміну А удосталь міститься в моркві, так що дуже легко приготувати морквяний фреш. Для кращого засвоювання варто присмачити ложечкою оливкової олії - джерела вітаміну Е і омега-3 жирів. Вітаміну С в достатку в цитрусових фруктах, з яких також можна приготувати фреш. Вітамін Е в достатку в горіхах, червоній рибі, насінні. Всі ці продукти допоможуть нашому організму подолати протистояння вільним радикалам.

В спортивному харчуванні присутні збалансовані комплекси антиоксидантів, так як вони необхідні для спортсмена, у якого підвищення фізичні навантаження і скажений ритм життя.

Підсумок: Антиоксиданти потрібні для нейтралізації вільних радикалів, які, потрапляючи в клітину, можуть завдати необоротні руйнування ДНК які в свою чергу збільшує ризик утворення пухлин як звичайних, так і злоякісних. Передчасному старінню шкіри. Рекомендується здійснювати прогулянки на природі далеко промислових підприємств і автострад, теж стосується і пробіжок, а також занять сортів на свіжому повітрі. Здоровий спосіб життя і здорове харчування, багате на антиоксиданти збільшують тривалість і якість життя.


Даний документ був доданий в Пятница 25 Октябрь, 2013.

Мови:
Русский
Украинский