Що таке спортивне харчування

Що таке спортивне харчування

Зараз спортивне харчування переживає, напевно, один з піків своєї популярності - багато людей, що займаються атлетичними видами спорту, вживають або цікавляться спортивним харчуванням. Благо справу, купити його можна в будь-якому місті, а реклама в інтернеті і по телебаченню буде переконувати, що завдяки йому можна досягти таких результатів як Арнольд Шварценеггер чи Містер Олімпія. Насправді ж, щоб такого досягти, то мало регулярно займатися і вживати спортивне харчування, А ще дуже важлива генна спадковість. Тому спортивне харчування далеко не саме головне.

Cпортивно харчування

Але все ж якщо все таки вирішили, то напевно цікавить питання про безпеку прийнятих речовин. Однозначної відповіді на це питання немає, навіть якщо його поставити медичним працівникам. Є думки деяких людей, що все спортивне харчування це суцільна шкідлива хімія. Це не зовсім так, адже більшість добавок йде з натуральних компонентів, що містять сою, молоко і яйця, хоча є спортивне харчування і з хімічних препаратів, яке однозначно шкідливий.

Харчові добавки на підставі натуральних компонентів являють собою концентрат таких речовин як білки, жири і вуглеводи. Тому нічого дуже страшного немає в прийомі таких добавок, як наприклад протеїн, Який являє собою білок.

Дуже важливим фактором в режимі спортивного харчування є індивідуальний підхід. Кожен людський організм унікальний, і те, що корисно одному, іншому може бути шкідливо. Тому, бажано, щоб будь-який прийом спортивного, Дієтичного або вітамінного харчування повинен бути призначений на особистому прийомі у лікаря. Вживання спортивного харчування может привести к изменению в организме и развитию всевозможных осложнений. Это может быть в связи с индивидуальной реакцией организма на определенный аппарат или же реакция на препараты в целом. Хотя, большинство побочных эффектов возможно исправить, прием некоторых препаратов влечет за собой непредсказуемые последствия. Причина в том, что некоторые производители не проводят тщательного тестирования продукции, ведь на это нужно много денег, а проверяют скорее для галочки. Поэтому перед тем, как начать употреблять в пищу определенную добавку нужно пойти на консультацию к врачу.

А взагалі, для того, щоб любителю досягти пристойних результатів, зовсім не обов'язково зловживати спортивним харчуванням. Головне правильно харчуватися та дотримуватися спортивний режим.Джерело: www.IronSport.com.ua - спортивне харчування
Всі права захищені "Магазин спортивного харчування www.IronSport.com.ua"
При копіюванні статті посилання на джерело обов'язкове.

Даний документ був доданий в Saturday 16 July, 2011.
Магазин спортивного харчування | Рейтинг спортивного харчування | Контакти | Карта магазину|
© Інтернет-магазин спортивного харчування IronSport.com.ua™ 2006—2019

Купити спортивні товари - спортивне харчування, спортивний одяг, спортивний інвентар для бодібілдингу, спорту та дозвілля. Продаж і доставка по Києву і всій Україні.Русский язык - Стаття - Що таке спортивне харчування