Що таке антиоксиданти

Що таке антиоксиданти

Наскільки необхідні антиоксиданти? Яку дію вони впливають на організм? Чи можна не брати їх? Де їх можна знайти?
На ці та багато інших питань я спробую відповісти у статті.
Отже:

У століття промислового розвитку антиоксиданти дуже важливі, так як допомагають вберегти від руйнівної дії вільних радикалів, які знаходяться в забрудненому повітрі та зважаючи недоліків електронів у молекулі прагнуть заповнити недостачу. Ці радикали, потрапляючи в організм атакують клітини і нормальну забирають електрони, тим самим завдаючи шкоду й ушкоджуючи її.

Антиоксиданти підсилюють імунітет, який здатний чинить опір зовнішньому і внутрішньому впливу вільних радикалів.

Природні антиоксиданти це вітаміни А, С, Е, мікроелемент Селен. Наприклад, вітаміну А удосталь міститься в моркві, так що дуже легко приготувати морквяний фреш. Для кращого засвоювання варто присмачити ложечкою оливкової олії - джерела вітаміну Е і омега-3 жирів. Вітаміну С в достатку в цитрусових фруктах, з яких також можна приготувати фреш. Вітамін Е в достатку в горіхах, червоній рибі, насінні. Всі ці продукти допоможуть нашому організму подолати протистояння вільним радикалам.

В спортивному харчуванні присутні збалансовані комплекси антиоксидантів, так як вони необхідні для спортсмена, у якого підвищення фізичні навантаження і скажений ритм життя.

Підсумок: Антиоксиданти потрібні для нейтралізації вільних радикалів, які, потрапляючи в клітину, можуть завдати необоротні руйнування ДНК які в свою чергу збільшує ризик утворення пухлин як звичайних, так і злоякісних. Передчасному старінню шкіри. Рекомендується здійснювати прогулянки на природі далеко промислових підприємств і автострад, теж стосується і пробіжок, а також занять сортів на свіжому повітрі. Здоровий спосіб життя і здорове харчування, багате на антиоксиданти збільшують тривалість і якість життя.


Даний документ був доданий в Friday 25 October, 2013.
Магазин спортивного харчування | Рейтинг спортивного харчування | Контакти | Карта магазину|
© Інтернет-магазин спортивного харчування IronSport.com.ua™ 2006—2019

Купити спортивні товари - спортивне харчування, спортивний одяг, спортивний інвентар для бодібілдингу, спорту та дозвілля. Продаж і доставка по Києву і всій Україні.Русский язык - Стаття - Що таке антиоксиданти