Умови використання


Увага: перед використанням цього сайту уважно прочитайте ці умови. Використання вами цього сайту означає, що ви приймаєте ці умови. У разі незгоди з цими умовами не використовуйте цей сайт.


УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Магазин спортивного харчування та товарів для спорту IronSport.com.ua

Нижчевикладене є умовами угоди між IronSport.com.ua (в подальшому "Компанія") і покупцем ("Покупець") про придбання товарів або послуг, через Інтернет Сайт Компанії ("Сайт"). Якщо Ви не погоджуєтеся з цими умовами, Ви не зможете придбати наші товари і послуги, тому перегляньте будь ласка уважно ці умови до здійснення покупок:

1. Введення.

Покупець погоджується з умовами, обговореними в цій Угоді сторін ("Угода"), З усім, що стосується товарів, послуг і інформації наданих через Сайт. Ця Угода являє собою договір між Компанією і Покупцем, і заміняє будь-які попередні або інші угоди, договори і гарантії, і обмовляє усе, що стосується товарів, послуг і інформації наданих за допомогою Сайту. Покупець погоджується переглянути і визнати цю Угоду до покупки товарів або послуг на Сайті.

2. Інформація для Платежу.

Покупець розуміє і гарантує, що подана ним інформація про замовлення правдива, правильна і повна. Покупець зобов'язаний заплатити вартість придбання товарів і послуг, а так само вартість доставки товарів у сумі, пред'явленої на момент оплати. Покупець погоджується повідомляти Компанію в межах 12 годин про будь-якому порушенні цієї Угоди.

3. Авторське Право.

Зміст Сайту захищений авторськими правами, включаючи прикладені торговельні марки та інше, (включаючи, але, не обмежуючись інтелектуальною власністю). Організація, збір, компіляція, магнітний переклад, цифрове перетворення й інші дії, пов'язані з використанням матеріалів, а так само копіювання, перерозподіл, використання або публікація Покупцем повного змісту або будь-якої частини Сайту, заборонено.

4. Редагування, видалення і модифікація.

Компанія оставляет за собой эксклюзивное право на редактирование, удаление или размещение на Сайте любой информации, включая информацию о товарах и услугах для продажи. Компанія может модифицировать это Угода, или цены на товары и услуги, с уведомлением об этом Покупателя, если это оговорено в Соглашении о предоставлении Услуг, и может прекратить функционирование или модифицировать любые или все разделы Сайта по своему собственному усмотрению и без предварительного уведомления. Модификация этого Соглашения будет считаться действительной после публикации его на Сайте, и относиться к сделкам, заключенным после даты публикации.

5. Право відмови.

Компанія резервує за собою право на свій власний розсуд, припинити продаж товарів і надання послуг, а також регулювати доступ до покупки будь-яких товарів чи послуг.

6. Відшкодування.

Покупець погоджується відшкодовувати, захищати і підтримувати позицію Компанії і її постачальників, партнерів і ліцензіарів у безпеці від будь-якої відповідальності, збитків, претензій і витрат, включаючи розумні адвокатські гонорари, пов'язані з порушенням Покупцем цього Контракту або використанням Сайту.

7. Обмеження передачі прав іншій особі.

Право Покупця використовувати Послугу, є його особистим правом і не підлягає передачі іншій особі або організації і регулюється межами й умовами встановленим Компанією.

8. Обмежена відповідальність.

НАДАНІ ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ, ЗМІСТ, А ТАКОЖ ПОСЛУГИ НАДАНІ ЧЕРЕЗ ІНШІ ПОСЛУГИ ПЕРЕДБАЧЕНІ "ЯК Є" И "ЯК ДОСТУПНО" І всі Гарантії, явні або неявні, що зарепечують (ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ обмежуючись відмовою від будь-яких неявних ГАРАНТІЙ КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТІ І придатності для конкретної мети). Єдина і ціла максимальна відповідальність Компанії по любою причини перед Покупцем єдина і єдина компенсація по любою причині, БУДЕ ОБМЕЖЕНА СУМОЮ СПЛАЧЕНОЮ КЛІЄНТОМ ДЛЯ НАБУТИХ КОНКРЕТНИХ ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ. (Включаючи збиток і втрати в бізнесі, зменшення доходу, СУДОВІ СПРАВИ, АБО ПОДІБНІ ВИТРАТИ ЗБИТКИ І ВИТРАТИ), НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, що вони базувалися на порушенні контракту, порушенні гарантії, недбалості (Включаючи халатність), У результаті використаня продукту або послуги або іншим способом, навіть якщо попередньо було повідомлено про можливість такого збитку..
ЦЕЙ САЙТ, ТОВАРИ І послуги не повинні розглядатися без таких обмежень..

9. Використання Інформації.

Компанія резервує право, і Покупець уповноважує Компанію, на використання по призначенню всієї інформації щодо використання Покупцем Сайту і всієї інформації наданої Покупцем, відповідно до діючих законів.

10. Інше.

Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як воно опубліковане на IronSport.com.ua, І повинно застосовуватися і тлумачитися відповідно до законів України. Будь-які дії Покупця, що стосується його претензій повинні провадитися протягом одного місяця (1) після будь-якого придбання здійсненого на Сайті або покупець назавжди відмовлятися від своїх претензій. Всі дії повинні проводитися в рамках обмежень, викладених у Розділі 8. Содержание этого Соглашения должно быть изложено и понято таким образом, что его смысл одинаково равнозначен для обеих сторон. Если любая из частей этого Соглашения будет признана неправильной или неосуществимой, эта часть должна быть приведена в соответствие с законом таким образом, чтобы отразить исходные намерения и интересы обеих сторон. Остальные части должны оставаться в полной силе и действии. В случае, если что-либо связанное с Сайтом или Компанией, вступает в конфликт или противоречие с этим Угодам, это Угода является приоритетным. Неудача Компании в осуществлении любого предоставления этого Соглашения Покупателю не должна считаться освобождением от такого предоставления или освобождением от права осуществлять такое предоставление.


Умови використання - Спортивне харчування, магазину спортивного харчування
Магазин спортивного харчування | Рейтинг спортивного харчування | Контакти | Карта магазину|
© Інтернет-магазин спортивного харчування IronSport.com.ua™ 2006—2019

Купити спортивні товари - спортивне харчування, спортивний одяг, спортивний інвентар для бодібілдингу, спорту та дозвілля. Продаж і доставка по Києву і всій Україні.Русский язык - Умови використання - Спортивне харчування, магазину спортивного харчування