Спортивне харчування Kre Alkalyn+R-Ala (60 кап)

Спортивне харчування Миколаїв < креатин

Креатин (спортивне харчування) в магазині спортивного харчування - як купити креатин, замовити креатин, приймати креатин (креатин моногідрат) - найкраще спортивне харчування

Креатин Kre Alkalyn+R-Ala (60 кап)

Код: 1389

Креатин Kre Alkalyn+R-Ala (60 кап)
Kre Alkalyn+R-Ala (60 кап) 1389 FitMax Магазин спортивного харчування Health & Beauty > Health Care > Fitness & Nutrition 144 UAH https://www.ironsport.com.ua/images/medium/Kre Alkalyn R ALA60caps n.jpg Магазин спортивного харчування ironsport.com.uaКиевУкраина063 536-0507097 975-4679

Kre Alkalyn+R-Ala (60 кап)

от FitMax
144 грн

Характеристика: Fitmax® Kre-Alkalyn® + R-ALA використовується спортсменами в період інтенсивних фізичних навантажень!ём світі, що виробляють харчові добавки, намагаються знайти якомога більш сучасні з'єднання активних речовин. Елементи зміцнюючого препарату підбираються таким чином, щоб вони максимально впливали один на одного, тим самим дозволяючи збільшити можливість дії тієї самої ж добавки.
Фірма Fitmax®, Не відстаючи від провідних компаній на ринку, також інтенсивно досліджує даний напрямок з метою отримання оригінальних продуктів. Завдяки цьому, а також завдяки роботі багатьох людей, з'явився препарат Kre-Alkalyn® + R-ALA.
Kre-Alkalyn® + R-ALA – це препарат, який в першу чергу призначений для спортсменів, які виконують силові, швидкісно-силові вправи, а також вправи на витривалість.
Kre-Alkalyn® + R-ALA містить дві активні субстанції: Kre-Alkalyn® и R-ALA.
Kre-Alkalyn® має складну назву, але дуже проста дія, тому що є запатентованим буферизованная моногідратом креатину зі спеціальними властивостями. В організмі він відповідає (так само, як і його попередник) за виділення енергії (за допомогою фосфокреатина, який отдаёт частинку фосфору ADP) за значно коротший час регенерації після тренувань, а також відповідну водне середовище в м'язових клітинах, створюючи таким чином сприятливі анаболічні умови.
Kre-Alkalyn® має так званої pH Controlled Delivery – системою, завдяки якій Kre-Alkalyn® після з'єднання з водою не змінюється в продукт розпаду, яким є креатинін, а НДё час підтримує pH в основних галузях (навіть при значному окисленні системи).
R - ALA - R-ізомер альфа ліпоєвої кислоти. Завдяки біологічно активній формі добре сприймається організмом, повторює дію інсуліну, діє як антиоксидант, зміцнює імунну систему завдяки більш швидкої стимуляції глютатіону. Діє, як «сортувальник» поживних субстанцій, грає важливу роль в захисті кисневої деградації мозку, є популярним транспортуючим і що активує речовиною.

Спосіб застосування: в дні, коли відбуваються тренування: 2 капсули (1600мг) за 30 хвилин до тренування і 2 капсули (1600мг) безпосередньо після тренування. У ті дні, коли немає тренувань: 2 капсули (1600мг) за 30 хвилин до першого прийому їжі і 2 капсули (1600мг) за 30 хвилин до останнього прийому їжі. Під час прийому кожної порції слід випивати не менше 250 мл негазованої води. З метою посилення дії Kre-Alkalyn® и R-ALA слід приймати його разом з Amino 2000 и Carbo фірми Fitmax.

Склад: патентований буферизованная моногідрат креатину Kre-Alkalyn®, R-ALA, Желатин.

Увага! Не рекомендується застосовувати вагітним та жінкам, що годують.

Кількість поживних речовин продукту:
в порції (2 капс.) 100 г
Енергетична цінність 16,7 ккал/70,8 кДж 1041,9 ккал/4423,9 кДж
Жири 0 г 0 г
Вуглеводи 0 г 0 г
Білок 0 г 0 г
Kre-Alkalyn® (буферизованная моногідрат креатину) 1500 мг 93,75 г
R-ALA (R-ізомер альфа ліпоєва кислота) 100 мг 6,25 г

Товар доданий: Вторник 18 Январь, 2011.

  • Виробник креатину Kre Alkalyn+R-Ala (60 кап): FitMax


 

В даний момент, на складі нашого магазину, Kre Alkalyn+R-Ala (60 кап) відсутній

Ми можемо повідомити Вам як тільки даний товар надійде на склад нашого магазину.

Для того, щоб стежити за надходженням даного товару натисніть на кнопку "Слідкувати".
Слідкувати за надходженням


 Про креатин Kre Alkalyn+R-Ala (60 кап) поки не залишили жодного відгука.
Ви можете стати першим!

Написати відгук Kre Alkalyn+R-Ala (60 кап)Купити Kre Alkalyn+R-Ala (60 кап), 144 грн - спортивне харчування, креатин
Магазин спортивного харчування | Рейтинг спортивного харчування | Контакти | Карта магазину
© Інтернет-магазин спортивного харчування IronSport.com.ua™ 2006—2019

Купити креатин Kre Alkalyn+R-Ala (60 кап) та ін спортивні товари - спортивне харчування, спортивний одяг та інвентар для бодібілдингу та ін. Продаж і доставка по Києву і всій Україні.Русский язык - Купити Kre Alkalyn+R-Ala (60 кап), 144 грн - спортивне харчування, креатин