Спортивне харчування S.A.W. (400 г)

Спортивне харчування України < енергетики

Енергетичне харчування (енергетики, спортивне харчування) в магазині спортивного харчування - енергетічіское харчування, напої, креатин, бодібілдинг, вітаміни, креатин - найкраще спортивне харчування

Енергетик S.A.W. (400 г)

Код: 1723

Енергетик S.A.W. (400 г)
S.A.W. (400 г) 1723 Trec Nutrition Магазин спортивного харчування Health & Beauty > Health Care > Fitness & Nutrition 1008 UAH https://www.ironsport.com.ua/images/medium/saw 400g sportivnoe pitanie Trec Nutrition.jpg Магазин спортивного харчування ironsport.com.uaКиевУкраина063 536-0507097 975-4679

S.A.W. (400 г)

от Trec Nutrition

1008 грн

 • Безкоштовна доставка по Києву та Україні
 • Характеристика: S.A.W. Суперконцентрована формула для прийняття до тренування, призначена для професіоналів. Для препарату характерно сильне анаболічну дію і надзвичайний збільшення обсягу працюючих м'язів. S.A.W. забезпечує їм додаткове постачання киснем, харчування та імпульс для подальшого зростання. Унікальний комплекс бета-аланіну і активних нейростимуляторів підвищує витривалість і концентрацію, а також збільшує енергетичні ресурси організму. Препарат протидіє передчасної втоми і надмірного «закисання» тканин. S.A.W. сприяє збільшенню сили і м'язової маси, а також покращує працездатність організму під час важких фізичних навантажень.

  - Ультраконцентрірованная формула для прийому перед тренуванням
  - Величезна сила, витривалість і васкуляризація
  - Тільки найпотужніші компоненти й ефективні дози

  Ви хочете поліпшити результати тренувань і думаєте, як це зробити? Ви спробували вже все і як і раніше не досягли бажаних результатів? Ваші тренування схожі на нерівний бій з власними слабкостями? Ви не можете зосередитися,, у Вас болять м'язи, а при кожному черговому русі Ви прямо «виє від болю»? Перед тренуванням Ви вже перепробували найрізноманітніші stack-й, але думали Ви, чому вони не діють так, як «написано в рекламі»? Упакований в велику, красиву банку порошок не додав Вам сил і м'язової ваги, як Ви цього чекали? Загадкова суміш екзотичних рослин і псевдо-інноваційних вуглеводів не діє, а лише призводить до того, що Ви дивно себе почуваєте і обростаєте жиром? Вам необхідна СУПЕРАНАБОЛІЧЕСКАЯ ПІДТРИМКА!

  СПОРТ вимагає професійного підходу!

  Якщо Ви професійно ставитеся до спорту, яким Ви займаєтеся, Ви також серйозно повинні замислитися над харчовими добавками. Професійні тренування вимагають прийому професійних продуктів! Незалежно від того, чи займаєтеся Ви культуризмом, чи відноситеся до борців або стронгменів, Вашим м'язам необхідні одні й ті ж компоненти, щоб постійно генерувати міць і енергію! І тільки перевірені і безпечні речовини допоможуть Вам досягти успіху в будь-якій спортивній дисципліні. Не експериментуйте на власному організмі, використовуючи складні і не завжди безпечні комбінації мало відомих і погано досліджених компонентів. Залиште досліди вченим! Ви шукаєте хороший продукт для прийому перед тренуванням? Перевірте, скільки активних компонентів він містить насправді, тому що саме вони зможуть збільшити Ваші силові можливості! Не платіть за зайві наповнювачі і за «високотехнологічні» системи, що транспортують креатин або амінокислоти, які насправді виявляються звичайним цукром! Запам'ятайте! Саме рівень концентрації продукту і правильний вибір активних складових та відповідні їхні дози, а не розмір упаковки, впливають на остаточний ефект харчових добавок!

  концентрувати СИЛА

  Ви хочете, щоб Ваші м'язи були більші і потужніші, а рухи швидше, сильніше і точніше? Ви хочете подолати свої слабкості і максимально використовувати потенціал свого організму? Спробуйте S.A.W. - Найсильніший stack для прийому перед тренуванням, який коли-небудь з'являвся в лабораторіях TREC NUTRITION. Загострилися свої почуття! Відчуйте небувалий приплив енергії і абсолютно нові спортивні відчуття. З цього моменту Ваш мозок отримає абсолютний контроль над роботою м'язів! Ваші тренування будуть проходити на найвищому рівні інтенсивності, про яке Ви раніше навіть не мріяли. Замініть свою звичайну тренування SUPER ANABOLIC WORKOUT!

  АБСОЛЮТНА СИНЕРГІЯ, ТІЛЬКИ ПЕРЕВІРЕНІ КОМПОНЕНТИ

  S.A.W. - Це формула, що поєднує виключно перевірені, безпечні та ефективні активні речовини, які допоможуть Вам подолати тренувальний застій вже після першого прийому. Незвичайно висока концентрація активних компонентів надає харчовим добавкам абсолютно новий вимір. S.A.W. - Це суть підтримки в чистому вигляді - продукт без зайвих добавок, наповнювачів і цукру. Завдяки незвичайно високому рівню концентрації (майже 96% рецептури препарату складають активні речовини) і самому якісному сировині, кожні 5 г препарату приховують в собі величезний анаболический і ергогеніческій потенціал. Компоненти продукту, що володіють синергетичним дією, різко збільшують можливості організму для роботи з великими навантаженнями. Тому Ви не тільки можете тренуватися довше і інтенсивніше, але Ваші зусилля принесуть також набагато кращі результати. Формула препарату, яка активізує головні анаболические шляху організму, допоможе Вам дуже швидко сформувати м'язи найвищої якості, які в змозі витримати важку навантаження, при цьому, без ризику появи жирових відкладень.

  SUPER Pump Vasodilators

  Високотехнологічний матрикс дивно сильних активаторів окису азоту (NO), дія яких багаторазово підтверджено у ході наукових досліджень. Відповідні дози альфа-кетоглютарат і ефіру яблучної кислоти L-аргініну у поєднанні з L-цитрулін малат швидко прискорюють синтез NO в організмі. Щоб максимально використовувати дрімаючий в цих компонентах потенціал, до складу продукту доданий ViNitrox ™ - патентований екстракт яблук і винограду. Вміщені в ньому натуральні рослинні поліфеноли,, активізують ензим, контролюючий виділення окису азоту в організмі. Завдяки цьому збільшується його продуктивність, з'являється більше NO і продовжується період його активності. Ефект цієї дії спостерігається вже з самого початку тренувань, а повна васкуляризація не зникає, і зберігається набагато довше, ніж при інших препаратах. Протягом всього тренування м'язи краще забезпечуються кров'ю і постійно отримують необхідні для роботи живильні речовини і кисень.

  ANABOLIC Energy Maximizer

  Це спеціальна рецептура компонентів, які максимально збільшують виробництво енергії в ході тривалих і інтенсивних тренувань. Висока доза бета-аланіну перешкоджає передчасної втоми м'язів і знижує рівень концентрації молочної кислоти в м'язах. Що утворюється з неї карнозин діє, як натуральний буфер, який допомагає підтримати в клітинах оптимальні для інтенсивної роботи метаболічні умови. В результаті знижується біль у м'язах до й після тренування, а інтенсивні м'язові скорочення перестають сопроваждающіеся відчуттям «печіння». Енергетичний матрикс доповнений також ретельно підібраними активними нейростимуляторами. Дані компоненти стимулюють нервову систему і підсилюють концентрацію, що дозволяє отримати повний контроль мозку над роботою м'язів. Таурин і L-тирозин - це джерела нейропередатчіков, які прискорюють перебіг нервових імпульсів і уповільнюють появу відчуття втоми. Кофеїн посилює метаболізм і покращує роботу центральної нервової системи, що спонукає організм до більш інтенсивної роботи і додатково збільшує виробництво енергії, а нарінгенін дозволяє підтримувати цей ефект протягом тривалого часу.

  WORKOUT Creatine Surge

  В ході напружених тренувань настає різке зростання інтенсивності протікання процесів метаболізму в м'язових клітинах. Щоб встигнути з виробництвом і передачею необхідної для скорочення м'язів енергії, потрібна величезна кількість ATP (аденозинтрифосфату). Для відтворення ресурсів цього основного клітинного палива необхідний креатин. S.A.W. містить ефективну формулу синергетично діючих форм креатину - моногідрату, ефіру яблучної кислоти та складного етилового ефіру. Поєднання трьох різних форм цієї субстанції оптимізує її передачу і засвоювання. М'язи краще забезпечені креатином, а запаси ATP регенеруються швидше. Таким чином, поліпшується сила і швидкість скорочення їх волокон, що безпосередньо дозволяє збільшити рівень навантаження на тренуванні.

  КОМУ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ДАНИЙ ПРЕПАРАТ?

  S.A.W. - Це універсальний продукт, рекомендований професійним спортсменам, особливо в період вкрай високої інтенсивності тренувань або стагнації. S.A.W. - Це сильний і ефективний препарат, незвичайний енергетичний ефект якого можна відчути вже з першого прийому. Результатом регулярного застосування є приріст чистої м'язової маси і значне поліпшення спортивних результатів, особливо в дисциплінах, що вимагають високого рівня сили і фізичної витривалості. Продукт рекомендується приймати перед тренуванням спортсменам, які займаються силовими видами спорту - культуризмом, триборством, важкою атлетикою і т.д.

  Додаткові компоненти:
  Порошок: лимонна кислота, яблучна кислота - регулятори кислотності; двоокис кремнію - протівослежівающее речовина; сахаринат натрію, цикламат натрію - підсолоджувачі; азорубін - барвник.
  Капсули: двоокис кремнію, стеарат магнію - протівослежівающіе добавки; желатин - оболонка капсули.

  Спосіб застосування:
  Порошок: В залежності від необхідності, інтенсивності навантаження і чутливості до дії препарату, необхідно розчинити від 5-15 г концентрату (1-3 мірки) в 100-200 мл води, використовуючи для цього шейкер. Препарат слід приймати за 30 хв. до початку тренування.
  Капсули: Одноразову порцію препарату становить 4 капсули. В залежності від необхідності, інтенсивності навантаження і чутливості до дії препарату рекомендується вживати 1-3 порції за 30 хв. до початку тренування. Препарат запити 300 мл води.

  Увага! Продукт має сильне збудливу дію, не вживати перед сном!

  Попередження! Не слід перевищувати рекомендовану порцію протягом дня. Препарат не можна застосовувати як замінник повноцінного харчування. Препарат не призначений для дітей, вагітних і годуючих грудьми жінок. Не вживати при захворюваннях системи кровообігу або підвищеної чутливості до кофеїну. Не вживати разом з алкоголем! Препарат може викликати побічні явища у вигляді головного болю і можливого пониження артеріального тиску.

  Харчова цінність: порошок капсули
  100 г 15 г 10 г 5 г 100 г 12 капс. 18 капс. 4 капс.
  Енергетична цінність 0 кДж/0 ккал 0 кДж/0 ккал 0 кДж/0 ккал 0 кДж/0 ккал 188 кДж/45 ккал 33 кДж/9 ккал 22 кДж/6 ккал 11 кДж/3 ккал
  Білки 0,0 г 0,0 г 0,0 г 0,0 г 11,24 г 1,96 г 0,0 г 0,0 г
  Вуглеводи 0,0 г 0,0 г 0,0 г 0,0 г 0,0 г 0,0 г 0,0 г 0,0 г
  Жири 0,0 г 0,0 г 0,0 г 0,0 г 0,0 г 0,0 г 0,0 г 0,0 г
  SUPER Pump Vasodilators
  L-аргінін альфа-кетоглютарат, Цітрулін-ефір малат, L-аргінін ефмр яблучної кислоти, ViNitrox ™, Екстракти винограду і яблук 41,6 г 6240 мг 4160 мг 2080 мг 35,86 г 6240 мг 4160 мг 2080 мг
  ANABOLIC Energy Maximizer
  Бета-аланін, L-тирозин, Таурин, Екстракт грейпфрута (98% нарингенина) 27,02 г 4053 мг 2702 мг 1351 мг 23,29 г 4053 мг 2702 мг 1351 мг
  Зневоднений кофеїн 2,0 г 300 мг 200 мг 100 мг 1,72 г 300 мг 200 мг 100 мг
  WORKOUT Creatine Surge
  Моногідрат креатину, Трікреатін малат, Кретин естер-етилова формула 25,0 г 3750 мг 2500 мг 1250 мг 21,55 г 3750 мг 2500 мг 1250 мг

  Товар доданий: Вторник 08 Январь, 2013.

  • Виробник енергетика S.A.W. (400 г): Trec Nutrition   

  Купити енергетик S.A.W. (400 г)

   Додати в кошик:  

     Про енергетик S.A.W. (400 г) поки не залишили жодного відгука.
  Ви можете стати першим!

  Написати відгук S.A.W. (400 г)  Ті, що купили енергетик S.A.W. (400 г) також купили

  Спортивне харчування - магазин спортивного харчування
  Спортивне харчування - Глютамін L-глютамин
  420 грн
  L-глютамін - це одна з найпоширеніших в організмі людини амінокислота. L-глютамін захищає клітини м'язів від руйнування, сприяє підвищенню сили, фізичної працездатності та витривалості, збільшення м'язо …
  Спортивне харчування - магазин спортивного харчування
  Дуже хвалять
  Спортивне харчування - Амінокислоти L-аргінін + L-орнітин
  459 грн
  Комплекс амінокислот L-аргінін і L-орнітін з вітаміном B-6, що покращує їх засвоєння, сприяє підвищеному виробництва організмом гормону росту - соматотропіну. Підвищений вміст гормону росту збільшує с …
  Купити S.A.W. (400 г), 1008 грн - спортивне харчування, енергетики
  Магазин спортивного харчування | Рейтинг спортивного харчування | Контакти | Карта магазину
  © Інтернет-магазин спортивного харчування IronSport.com.ua™ 2006—2019

  Купити енергетики S.A.W. (400 г) та ін спортивні товари - спортивне харчування, спортивний одяг та інвентар для бодібілдингу та ін. Продаж і доставка по Києву і всій Україні.  Русский язык - Купити S.A.W. (400 г), 1008 грн - спортивне харчування, енергетики