Спортивне харчування Diet Protein (560 г)

Спортивне харчування Черкаси < для схуднення, карнітин

Жироспалювачі для схуднення, карнітин (спортивне харчування) в магазині спортивного харчування - жіросжігателі для схуднення, л-карнітин, l-карнітин - найкращі жіросжігателі

Для схуднення Diet Protein (560 г)

Код: 2027

Для схуднення Diet Protein (560 г)
Diet Protein (560 г) 2027 NUTREND Магазин спортивного харчування Health & Beauty > Health Care > Fitness & Nutrition 649 UAH https://www.ironsport.com.ua/images/medium/diet_protein.jpg Магазин спортивного харчування ironsport.com.uaКиевУкраина063 536-0507097 975-4679

Diet Protein (560 г)

от NUTREND

649 грн

Характеристика: Частковий замінник їжі, з шматочками фруктів і шоколаду, виготовлений у формі порошку для приготування коктейлю. Продукт включає добавки функціональних діючих складових - L-карнітину і сінефріна - протягом усього дня підвищують терматогенез організму і сприяють виробленню енергії з міститься в організмі жиру. Diet Protein призначений для використання в період зниження ваги, досягнення стрункості тіла, для людей, контролюючих споживання їжі, активних професійних спортсменів і любителів.

Diet Protein - це харчова добавка, що містить підсолоджувачі і виготовлена у вигляді порошкового концентрату, призначеного для приготування коктейлів.

Продукт T-MEAL є сучасним варіантом часткового замінника їжі. Він являє собою не тільки добре збалансовану композицію поживних елементів, але також, завдяки додаванню діючих речовин, підвищує термогенез організму і стимулює енергетичний метаболізм. Введення T-MEAL в раціон харчування означає підвищений використання енергії, що виробляється з жирових запасів, протягом усього дня!

Призначений для:
- Застосування в якості часткового замінника їжі
- Дотримання режиму харчування з метою зниження ваги
- Людей, що контролюють надходження поживних речовин
- Ситуацій, коли доступ до якісної їжі неможливий
- Застосування в якості часткового замінника їжі для прискорення метаболізму поживних речовин (для людей з «повільним» метаболізмом)
- Активних професійних спортсменів і любителів

Характеристики діючих речовин:
Рецептура продукту включає білки, що володіють високою біологічною цінністю і містять добре збалансований склад амінокислот.

Соєві білки - виділені соєві білки являють собою високоякісні білки рослинного походження, які допомагають формувати і зберігати м'язову масу і не жирові тканини організму, допомагають знижувати рівень холестерину в крові, запобігають виникненню серцевих нападів і раку, а також ефективно перешкоджають остеопорозу. Соєві білки допомагають стимулювати функцію щитовидної залози.

Функціональні речовини - клітковина, біфідокультури і інулін - підтримують нормальне функціонування травної системи. Чи не калорійне речовина в цьому коктейлі - вівсяна клітковина - позитивно впливає на діяльність кишечника. Достатня кількість клітковини і діючих речовин важливо для запобігання раку товстої кишки. Крім іншого, біфідокультури стимулюють перетравлювання білків і процес всмоктування поживних речовин, впливають на якість середовища, в якій виробляються деякі вітаміни, а також беруть участь у блокуванні діяльності гетерогенних бактерій.

У якості "біфідо-активатора" до складу продукту добавлена розчинна клітковина інулін. Він сприяє зростанню корисної мікрофлори кишечника. У той же самий час він дозволяє краще засвоювати деякі мінерали (кальцій) і допомагає знизити рівень тригліцеридів у крові.

Екстракт з насіння квасолі, в організмі гальмує поглинання складних олігосахаридів (крохмалів). Завдяки йому самі складні вуглеводи, всмоктуються в шлунково-кишковому тракті, а й використовуються в якості їжі для корисних бактерій в товстій кишці.

Метаболізм жирів і насичення організму енергією відбувається під впливом L-карнітину. L-карнітин, крім іншого, контролювати рівень цукру в крові.

Для забезпечення нормального проходження всіх процесів метаболізму до складу продукту доданий добре збалансований комплекс вітамінів (С, B1, B2, B6, B12, B5, Е, фолієва кислота, ніацин, біотин).

Рекомендоване дозування: в залежності від ваших цілей приймайте продукт двічі на день, розчинивши 40 г продукту в 200 - 250 мл води або молока.
Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

Використання:
Рекомендована доза повинна бути отмерена додається мірної ємністю (1 мірна ємність = 20 г) і ретельно розмішати з водою або молоком в шейкері Nutrend або іншої ємності.
Співвідношення при розведенні: 40 г (2 повних мірних ємності) на 200-250 мл води (у випадку, якщо ви хочете отримати густий коктейль з насиченим смаком, використовуйте співвідношення 40 г на 200 мл).
Після використання пляшку слід ретельно закривати для уникнення забруднення.
Після відкривання продукт слід зберігати при температурі 10-30ºC і вжити протягом 2 місяців.

Продукт є частковим замінником їжі. Продукт є джерелом феніланіну, проте не придатний для використання людьми, страждаючими від фенілкетонурії. Не придатний для використання людьми, страждаючими від непереносимості лактози. Зберігати в сухому місці при температурі нижче 30°C далеко від прямих сонячних променів. Оберігати від замерзання. Не призначений для вживання дітьми, вагітними та жінкам, що годують. Ретельно берегти від дітей! Виробник не несе відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.

Харчова цінність: 100 г 80 г
Енергетична цінність 1579 кДж/376 ккал 1264 кДж/300 ккал
Білки 42,2 г 33,8 г
Вуглеводи 24,4 г 19,6 г
Цукор 4,7 г 3,8 г
Жири 9,4 г 7,6 г
Насичені жирні кислоти 1,1 г 0,82 г
Клітковина 12,3 г 9,8 г
Натрій 0,3 г 0,2 г
Інулін 5 г 4 г
Масло насіння сосни 2,3 г 1,8 г
L-карнітин L-тартрат 370 мг 296 мг
Екстракт з квасолі 0,15 г 0,06 г
Вітаміни:
Вітамін C 200 мг 160 мг
Вітамін B3 40 мг 32 мг
Вітамін E 30 мг 24 мг
Вітамін B5 15 мг 12 мг
Вітамін B6 3,5 мг 2,8 мг
Вітамін B2 3,5 мг 2,8 мг
Вітамін B1 2,8 мг 2,2 мг
Вітамін B12 6,3 μg 5,0 μg
Біотин 125 μg 100 μg
Фолієва кислота 500 μg 400 μg

Додаткові компоненти:
Полуниця: казеїнат кальцію, концентрат білка молочної сироватки, ізолят соєвого білка, мальтодекстрин DE 10, мальтодекстрин DE 20, ароматизатор, інулін, кукурудзяний крохмаль Hi-Maize, висушена сублімацією полуниця, масло насіння ананаса PinnoThin (рослинна олія з насіння ананаса, лактоза, казеїн, стабілізатор двозаміщений фосфат натрію, речовину, що перешкоджає спікання і злежуваності діоксид силіцію, натуральний ароматізаторізатор, антиоксидант, ізолят молочного білка, емульгатор соєвий лецитин, маніоковой крохмаль, загусник гуарова смола, мультивітамінна суміш (DL-α-токоферол ацетат, тіаміну нітрат, рибофлавін, піридоксин гідрохлорид, ціанокобаламін, фолієва кислота, кальцій D-пантетонат, ніацин, біотин, аскорбінова кислота), загусник карбоксиметилцелюлоза натрієва сіль, L-карнітин тартрат, речовини, що перешкоджають спіканню і злежуваності фосфат кальцію і діоксид силіцію, підсолоджувач сукралоза, екстракт насіння квасолі звичайної, підсолоджувач ацесульфам K.
Банан: казеїнат кальцію, концентрат білка молочної сироватки, ізолят соєвого білка, мальтодекстрин DE 10, мальтодекстрин DE 20, ароматизатор, інулін, кукурудзяний крохмаль Hi-Maize, висушений сублімацією банан, масло насіння ананаса PinnoThin (рослинна олія з насіння ананаса, лактоза, казеїн, стабілізатор двозаміщений фосфат натрію, речовину, що перешкоджає спікання і злежуваності діоксид силіцію, натуральний ароматізаторізатор, антиоксидант, ізолят молочного білка, емульгатор соєвий лецитин, маніоковой крохмаль, загусник гуарова смола, мультивітамінна суміш (DL-α-токоферол ацетат, тіаміну нітрат, рибофлавін, піридоксин гідрохлорид, ціанокобаламін, фолієва кислота, кальцій D-пантетонат, ніацин, біотин, аскорбінова кислота), загусник карбоксиметилцелюлоза натрієва сіль, L-карнітин тартрат, речовини, що перешкоджають спіканню і злежуваності фосфат кальцію і діоксид силіцію, підсолоджувач сукралоза, екстракт насіння квасолі звичайної, підсолоджувач ацесульфам K.
Крижаний кави: казеїнат кальцію, концентрат білка молочної сироватки, ізолят соєвого білка, мальтодекстрин DE 10, мальтодекстрин DE 20, ароматизатор інулін, кукурудзяний крохмаль Hi-Maize, шматочки гіркого шоколаду, масло насіння ананаса PinnoThin (рослинна олія з насіння ананаса, лактоза, казеїн, стабілізатор двозаміщений фосфат натрію, речовину, що перешкоджає спікання і злежуваності діоксид силіцію, натуральний ароматізаторізатор, антиоксидант, ізолят молочного білка, емульгатор соєвий лецитин, маніоковой крохмаль, загусник гуарова смола, мультивітамінна суміш (DL-α-токоферол ацетат, тіаміну нітрат, рибофлавін, піридоксин гідрохлорид, ціанокобаламін, фолієва кислота, кальцій D-пантетонат, ніацин, біотин, аскорбінова кислота), загусник карбоксиметилцелюлоза натрієва сіль, барвник карамель, L-карнітин тартрат, речовини, що перешкоджають спіканню і злежуваності фосфат кальцію і діоксид силіцію, підсолоджувач сукралоза, екстракт насіння квасолі звичайної, підсолоджувач ацесульфам K.
Шоколад: казеїнат кальцію, концентрат білка молочної сироватки, ізолят соєвого білка, какао, мальтодекстрин DE 10, мальтодекстрин DE 20, ароматизатор інулін, кукурудзяний крохмаль Hi-Maize, шматочки гіркого шоколаду, масло насіння ананаса PinnoThin (рослинна масло з насіння ананаса, лактоза, казеїн, стабілізатор двозаміщений фосфат натрію, речовину, що перешкоджає спікання і злежуваності діоксид силіцію, натуральний ароматізаторізатор, антиоксидант, ізолят молочного білка, емульгатор соєвий лецитин, маніоковой крохмаль, загусник гуарова смола, мультивітамінна суміш (DL-α- токоферол ацетат, тіаміну нітрат, рибофлавін, піридоксин гідрохлорид, ціанокобаламін, фолієва кислота, кальцій D-пантетонат, ніацин, біотин, аскорбінова кислота), загусник карбоксиметилцелюлоза натрієва сіль, L-карнітин тартрат, речовини, що перешкоджають спіканню і злежуваності фосфат кальцію і діоксид силіцію , підсолоджувач сукралоза, екстракт насіння квасолі звичайної, підсолоджувач ацесульфам K.

Товар доданий: Вторник 24 Май, 2016.

  • Виробник для схуднення Diet Protein (560 г): NUTREND 

Купити для схуднення Diet Protein (560 г)

 Додати в кошик:  

 Про для схуднення Diet Protein (560 г) поки не залишили жодного відгука.
Ви можете стати першим!

Написати відгук Diet Protein (560 г)Купити Diet Protein (560 г), 649 грн - спортивне харчування, для схуднення, карнітин
Магазин спортивного харчування | Рейтинг спортивного харчування | Контакти | Карта магазину
© Інтернет-магазин спортивного харчування IronSport.com.ua™ 2006—2019

Купити для схуднення Diet Protein (560 г) та ін спортивні товари - спортивне харчування, спортивний одяг та інвентар для бодібілдингу та ін. Продаж і доставка по Києву і всій Україні.Русский язык - Купити Diet Protein (560 г), 649 грн - спортивне харчування, для схуднення, карнітин