Інше - статті, документи

Магазин спортивного харчування

- магазин спортивного харчування. Магазин спортивного харчування:

Інше - статті, документи купити амінокислоти, протеїн, креатин, для схуднення, купити вітамінний комплекс

Інше

Статті, документи, цитати та інші тексти про здоров'я і харчування в загальному, про спортивному харчуванні, про бодібілдинг, фітнес та інших видах спорту, про тренування та про багато іншого:
4 веские причины заняться спортом

Багато хто з нас вже й не пам'ятають, коли останній бігали або ходили в тренажерний зал. Дана стаття буде присвячена саме таким людям. Якщо ж ви регулярно виходьте на бігову доріжку і відвідуєте тренажерний зал, дана стаття вас не зацікавить, продовжуйте підтримувати свою форму. Не будемо говорити про користь фізичних вправ з метою збільшення м'язів або ж позбавлення від живота. Такі факти відомі багатьом. Ми з вами поговоримо про тих серйозних причини, які повинні змусити вас зайнятися спортом.

По-перше, ви станете впевненіше в собі.
На жаль, найчастіше під час розмов про спорт і фізичних навантаженнях більшість ...

Спортивная стрельба на дальние расстояния

Точна стрілянина в мішень на дальні відстані по праву вважається одним з найбільш захоплюючих видів спорту і давно стала не тільки захопленням, а й основною роботою професійних снайперів. Історичні традиції спортивної стрільби налічують багато сотень років і були покладені в основу сучасних змагань, які користуються визнаною популярністю.
Спортивна стрільба проводиться з використанням таких видів зброї, як пневматичні рушниці, пістолети, цибуля, арбалети. Загальним правилом для всіх видів зброї є дотримання необхідних заходів безпеки і відпо...

По каким критериям выбирать велотренажеры

Підтримати фізичну форму в хорошому стані можна займаючись на велотренажері. Крім цього такі заняття сприяють зміцненню серцево-судинної системи, зниження зайвої ваги, а також збільшенню витривалості організму.
Велотренажери - це забезпечені особливою системою гальмування імітатори велосипедів. На сучасному спортивному обладнанні під час тренувань контроль за станом людини ведеться за допомогою комп'ютера, який відстежує частоту пульсу користувача, витрата його калорій і швидкість обертання педалей. На даному тренажері, як і на звичайному велосипеді є сидіння, рама, кермо, маховик, педалі, які визначають зовнішній вигляд, комфорт і надійність...

Профессиональные тренажеры: ваш домашний «тренер»

Про користь фізичних вправ знають все. Але не завжди вистачає часу займатися спортом, особливо в умовах мегаполісів, коли тільки дорога до роботи і назад займає часом кілька годин. Знайти в щільному графіку ще стільки ж на шлях в спортивний зал і зворотну дорогу буває непросто. Та й там потрібно дотримуватися певного графіка, правил, що теж не завжди здійснимо.

Набагато простіше придбати спортивні тренажери додому. Це, до речі, обійдеться навіть дешевше, ніж постійні відвідування фітнес-центрів. А головне: це набагато зручніше, адже свій графік тренувань ви зможете вибудовувати самостійно.

Брак руху призводить до пла...

Как создать интимную обстановку?

Як створити інтимну обстановку або кілька порад фотозйомки при свічках. Ви коли-небудь пробували знімати сучасної цифровою фотокамерою фото в напівтемряві при свічках?
Природно, що результат може бути просто зачаровує від приємного і теплого сяйва мерехтливого вогню свічки, що відбивається від імені вашої коханої людини (відчуваєте романтику?). Але, як відомо, фотографування в такій низькій освітленості, дуже складне завдання для фахівця.
Ось - кілька основних підказок про те, як можна отримати найпрекрасніший портрет при свічках!
Вимкніть спалах фотоапарата
Давайте почнемо з простих і навіть очевидний речей. Майже...

Інше - статті, документи

< Магазин спортивного харчування
Спортивне харчування | Рейтинг спортивного харчування | Контакти | Карта магазину
© Інтернет-магазин спортивного харчування IronSport.com.ua™ 2006—2019

Купити спортивні товари - спортивне харчування, спортивний одяг, спортивний інвентар для бодібілдингу, спорту та дозвілля. Продаж і доставка по Києву і всій Україні.на русском - Інше - статті, документи - магазин спортивного харчування