Гейнери - статті, документи

Магазин спортивного харчування

- магазин спортивного харчування. Магазин спортивного харчування:

Гейнери - статті, документи купити амінокислоти, купити протеїн, купити креатин моногідрат, схуднути, вітаміни

Гейнери

Статті, документи, цитати та інші тексти про здоров'я і харчування в загальному, про спортивному харчуванні, про бодібілдинг, фітнес та інших видах спорту, про тренування та про багато іншого:
Гейнеры

Що таке гейнер
Гейнер являє собою тип спортивного харчування, що складається з білкової та вуглеводної суміші, до якої можуть додаватися креатин, вітаміни, мікроелементи, а також амінокислоти та інші інгредієнти, включаючи невелику кількість жирів. Основна функція гейнера полягає в збільшенні маси тіла. Приймати гейнери можна як після тренінгу, так і до нього (все залежить від такого, якого результату ви чекаєте від прийому даного виду спортивного харчування).


Призначення гейнера
Гейнер призначений, насамперед, для людей досить худорлявої статури або ектоморфов, які не мають пробл...

Что надо знать о гейнере?

Навіть саме збалансоване здорове харчування не в змозі забезпечити організм спортсмена всіма необхідними білками, вуглеводами і мікроелементами при підвищених навантаженнях в залі. Якщо ви хочете збільшити свою вагу за рахунок м'язової маси як мінімум 2 кг на місяць, на допомогу вам прийде гейнер. Ця харчова добавка не даремно користується такою великою популярністю у спортсменів. Гейнер забезпечить організм енергією і підвищить працездатність.

Основу гейнера складають білки і вуглеводи, а також жири, вітаміни і ...

Как выбрать гейнер?

Гейнер (Gain - приріст) - це харчова добавка, спеціально призначена для бажаючих наростити м'язову масу. Основні складові - це різні вуглеводи й протеїни. Звичайно додають і вітаміни, і ще різні анаболічні речовини (OKG, креатин), але головна характеристика будь-якого гейнера - це співвідношення вуглеводів і протеїнів. Про те, яке співвідношення потрібно саме вам і поговоримо.

Як і при покупці будь-якої речі, необхідно передусім оцінити свої фінансові можливості. Скільки ви можете витрачати щомісяця на гейнер? Якщо ц...

Гейнери - статті, документи

< Магазин спортивного харчування
Спортивне харчування | Рейтинг спортивного харчування | Контакти | Карта магазину
© Інтернет-магазин спортивного харчування IronSport.com.ua™ 2006—2019

Купити спортивні товари - спортивне харчування, спортивний одяг, спортивний інвентар для бодібілдингу, спорту та дозвілля. Продаж і доставка по Києву і всій Україні.на русском - Гейнери - статті, документи - магазин спортивного харчування