Протеїни - статті, документи

Магазин спортивного харчування

- магазин спортивного харчування. Магазин спортивного харчування:

Протеїни - статті, документи купити амінокислоти bcaa, купити протеїн, купити креатин моногідрат, схуднути, купити вітаміни

Протеїни

Статті, документи, цитати та інші тексти про здоров'я і харчування в загальному, про спортивному харчуванні, про бодібілдинг, фітнес та інших видах спорту, про тренування та про багато іншого:
Правильно употребляем протеин

Основною умовою м'язового зростання є надлишок білкового сировини, тому спортсмени вживають в їжу натуральні білкові продукти (м'ясо, рибу, яйця). Але, на жаль, всі природні продукти мають в своєму складі велику кількість холестерину, надлишок якого погано впливає на роботу серця. Високобілкова дієта може негативно позначитися на здоров'ї.
Сьогодні у продажу є концентровані білкові суміші, не містять холестерину. При цьому багато досвідчених культуристи воліють порошкам саме натуральний білок. Так що ж вибрати - добавки або натуральний продукт?
Кожен вид білка має своїми плюсами і мінусами, які необхідно враховувати пр...

Все о протеинах

Що таке протеїни
Протеїн(як спортивне харчування) являє собою концентрат із значним кількістю змісту високоякісного білка. Протеїн необхідний для ефективного підтримки і збільшення росту м'язової маси, не кажучи вже про корекцію раціону сучасної людини.

Сьогодні протеїн - це основа, що є матеріалом для синтезу нових молекул білка, а, отже, це джерело амінокислот, а також стимулятор білкового синтезу. Слід зазначити, що для підтримки наявної м'язової маси треба приймати не менше 2 г повноцінного протеїну на один кілограм ваги людини в добу.


Види протеїнів
Соєвий протеїн- це прекр...

Пить или не пить(протеиновые смеси)? Вот в чем вопрос!


Якщо курка і яйця можуть замінити спортивне харчування, навіщо ж тоді Потребуєте протеїнові (білкові) суміші? Чи не краще вживати натуральні продукти?

На цей рахунок у спортивному середовищі існують різні думки. Противники спортивного харчування вважають, що раз його основними складовими є всі ті ж білки та вуглеводи, то немає сенсу витрачати великі гроші на гучний бренд і красиву упаковку. М'ясо, сир, яйця та інші багаті білком продукти дозволять без особливих проблем відшкодувати втрачені на тренуваннях калорії і дати такий необхідний м'язам будівельний мат...

Белковые заменители питания, как ускорители процесса похудения

Важко переоцінити роль білків в нашому організмі. Вони утворюють і відновлюють тканини мускулатури, кісток, шкіри, волосся, крові. Їх назвали протеїнами (в перекладі з грец. - Перший), тому білки є основою кожного органу, кожної клітини. Всі білки побудовані з амінокислот. З 20 поширених в природі амінокислот більшість здатне знову синтезуватися в організмі. Проте 9 амінокислот, без яких не можуть бути побудовані власне білки, людина обов'язково повинна отримувати з їжею з продуктів тваринного і рослинного походження. Це глютамін, триптофан, лейцин, ізолейцин, валін, треонін, лізин, метіонін, фенілаланін. Дітям необхідний також гістидин. Якщо бу...

Протеїни - статті, документи

< Магазин спортивного харчування
Спортивне харчування | Рейтинг спортивного харчування | Контакти | Карта магазину
© Інтернет-магазин спортивного харчування IronSport.com.ua™ 2006—2019

Купити спортивні товари - спортивне харчування, спортивний одяг, спортивний інвентар для бодібілдингу, спорту та дозвілля. Продаж і доставка по Києву і всій Україні.на русском - Протеїни - статті, документи - магазин спортивного харчування